Üye Ol

ÜRÜNLER:

Sahte ürünlere kesinlikle karşıyız. Marka değerine önem veriyor, tasarımcılara saygı duyuyoruz. 17 senelik deneyimlerimizle ürünlerin her birini teker teker orijinallik kontrollünden geçiriyoruz. Ürünün kategorisine göre ekstra authentication servisi sağlıyoruz.

Sayfamızda gördüğün tüm fotoğraflar kendi stüdyomuzda çekiliyor. Alıntı fotoğraf kullanmıyoruz.

ALIŞVERİŞ:

OriginalSeconds’da kredi kartınla yapacağın ödemeleri Iyzico’nun güvenli alt yapısıyla, istersen taksitli olarak da yapabilirsin. Bunun dışında havale ile ödeme imkanın da var.

Sitemizde ödemelerin Iyzico üstünden PCI-DSS 1. seviye sertifikasıyla güvenli bir altyapı üzerinden yapmaktasın. OriginalSeconds hiçbir ödeme işleminde kredi kartı bilgilerini görmez, saklamaz.

Ürünlerimize İstanbul, Zeytinoğlu Caddesi, No:54 Akasya Apt. D:7-8 Akatlar adresindeki showroom’umuzdan veya sitemizden ulaşabilirsin. Mağazamız Cumartesi ve Pazartesi günleri hariç her gün saat 10.30 – 18.00 arası açıktır. Gelmeden önce whatsapp'ten yazarsan seviniriz: Diğer zamanlarda gelmek istersen, konuşalım, biz sana uyarız.

Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra sen keyfine bak, gerisi bizde. En fazla 24 saat içinde ürünün kargoda. Haftasonları ve resmi tatiller hariç.

Biz gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapıyoruz, ama kargo için başka bir şirket tercihin varsa bize bildirmen yeterli.

Kargo bizden.

Aldığın ürünü 24 saat içinde kargoya veriyoruz. Aynı gün içerisinde ürünü almak istersen hazırlaması bizden, kuryesi senden!

Tabii ki. Tabii ki. İstanbul, Zeytinoğlu Caddesi, No:54 Akasya Apt. D:7-8 Akatlar showroomuzdan elden teslim alabilirsin.

OriginalSeconds’daki her ürün tek ve eşsiz. Değişimi başka bir ürünle yapabilirsin.

En geç 7 gün içinde, üzerinde OriginalSeconds etiketi ile birlikte, faturası da yanında olarak, 467565198 adres kodumuzla Yurtiçi Kargo'ya vermen yeterli. İade kargo ücreti bize aittir. Ürün elimize ulaşıp, iade şartları kontrol edildikten sonra paran ödediğin şekilde tarafına aktarılır ve bu konuda mail yolu ile bilgilendirilirsin. Ya da Akatlar Showroom’umuza gelir, ürününün iadesi tamamlanırken bir kahvemizi içebilirsin. Seçim senin!

İade şartları: Satın aldığın ürünü kullanmadan, noksansız, OriginalSeconds etiketini sökmeden ve zarar vermeden, 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsin. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa sana geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi maalesef yapılmaz.

İade Süreci:

  • Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-5 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
  • Ürün iade şartlarına uygun değilse adresine geri gönderilir.
  • Ayrıca iptal veya iaden tamamlanınca üyelik e-mailine bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Bu mesajı aldıysan bankana OriginalSeconds tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.
  • İade edilen tutarın kartına yansıma süresi bankana bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysan genelde birkaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabına yansıma süresi daha uzundur.

Gönderim Kodu: 467565198

Gönderim Adresi: Akat Mah. Zeytinoğlu Cad. No:54 Akasya Apt D7-8 Akatlar 34335 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: 0533 667 84 44

İade ve değişimlerde kargo ücretini biz ödüyoruz.

Teslim aldığın tarihten itibaren 7 gün.

ÜYELİK:

Sitemize üyelik ücretsiz.

Sitemize üye olduğunda teslimat adresi gibi bilgilerin kayıtlı olacağından her sipariş sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsın. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmek ve indirim fırsatlarından yararlanabilmek için de üye olmanı öneririz.