BİZİMLE SAT Üye Ol

BİZ KİMİZ

OriginalSeconds ikinci el lüks bir moda platformu. Sürdürülebilir bir gelecek için, aşırı üretim ve tüketime alternatif döngüsel bir moda hareketi hedefleyen bir komünite. Modanın geleceği döngüsel, paylaşılabilir ve tekrar kullanılabilir. Alıcı ve satıcılara lüks ürünlerinin ömürlerini uzatmaları için gerekli platformu concierge hizmeti ile sağlıyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Üyelerimize, sürdürülebilir moda için gerekli ortamı sunarak değişime öncü olmalarını sağlıyoruz. "Fiyat-Kalite" dengesi yüksek, benzersiz parçalar almalarına ve satmalarına yardımcı olarak, şık ve zamansız bir stil yaratmalarında etkili oluyoruz. Sektördeki 20 senelik tecrübemiz ile gün geçtikçe büyüyor ve güçleniyoruz.

HAKKIMIZDA

20 sene önce New York’tan ilham alarak kurulmuş olan şirketi, genç jenerasyonun devralmasıyla büyütüyor ve geliştiriyoruz. 7 sene New York’ta yaşamış, NYU Stern mezunu ve farklı finansal teknoloji start-up’larda çalışmış Eda Gürkaynak’ın öncülüğünde, hızla büyüyen dinamik bir takım ve sağlam adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz Türkiye’de ve dünyada bu sektörün önde gelen oyuncularından biri olmak. Kadın giyim ve aksesuar olarak başladığımız bu yolculukta yakında yeni kategorilere açılacağız. Ürünlerimize hem online, hem de İstinye showroomumuzdan ulaşabilirsiniz.

AUTHENTICATION

Ürünlerimizin tamamını orjinallik kontrolünden geçiriyoruz. Gereken durumlarda yurtdışından beraber çalıştığımız authenticatorlardan yardım alıyoruz. 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İkinci el satış, moda sektörünün yarattığı kirliliği azaltmak için önemli bir yöntem. OriginalSeconds olarak sahip olduğunuz lüks ürünleri, tekrar satışa koyarak döngüsel bir ekonomi yaratıyor ve size kaliteli, lüks ve yaşam döngüleri yüksek ürünler sunuyoruz.